piekarnia radomska wacyn

Piekarnia stawia na jakość wyrobów i na jakość warunków pracy. Zarówno właściciele, jak i pracownicy, wkładają dużo serca w pracę na rzecz firmy, dlatego piekarniaWACYN zyskuje coraz większy prestiż marki na piekarniczym rynku.

piekarnia wacyn radom

Piekarnia WACYN nominowana w konkursie PERŁA POWIATU

"Perła powiatu" – to nowy konkurs starosty radomskiego, którego ideą jest nagradzanie produktów, firm i gospodarstw rolnych, które osiągnęły najlepsze wyniki w ostatnim roku. Piekarnia WACYN została zgłoszona do Konkursy przez wójta gminy Zakrzew – Sławomira Białkowskiego.

23 marca podczas uroczystej Gali poznamy wyniki Konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego „Perła Powiatu”. Nadzór nad przebiegiem Konkursu sprawować i orzekać o wynikach jego poszczególnych etapów będzie Kapituła powołana przez Zarząd Powiatu. Będzie ona miała możliwość przyznania nagrody specjalnej, którą może zostać objęta dowolna kandydatura, zasługująca na szczególne wyróżnienie. To pierwszy tego typu konkurs organizowany przez powiat radomski

Celem konkursu jest wyróżnienie produktów, firm oraz gospodarstw rolnych, mających siedzibę na terenie powiatu radomskiego, osiągających najlepsze efekty w 2011 roku.