piekarnia radomska wacyn

Piekarnia stawia na jakość wyrobów i na jakość warunków pracy. Zarówno właściciele, jak i pracownicy, wkładają dużo serca w pracę na rzecz firmy, dlatego piekarniaWACYN zyskuje coraz większy prestiż marki na piekarniczym rynku.

piekarnia wacyn radom

WIKTORIA dla piekarni WACYN

Piekarnia WACYN jako jedyna firma z regionu radomskiego otrzymała w tym roku nagrodę w XIV edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców. Piekarnia Wacyn znalazła się wśród nagrodzonych 38 firm z całej Polski.

Nagrodę odebrali właściciele piekarni Ewa Brzezińska

i Andrzej Karczewski. Uroczyste wręczenie statuetek WIKTORII odbyło się podczas Wielkiej Gali w Hotelu w Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Organizatorzy tegorocznej edycji wysłali ponad pięćset nominacji do konkursu. Z pośród nadesłanych stu dwudziestu prac Kapituła Konkursu wyłoniła trzydziestu ośmiu laureatów  plebiscytu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców. Wśród nich znalazła się, jako jedyna firma z regionu radomskiego - piekarnia WACYN, która zwyciężyła w kategorii rolnictwo i produkcja spożywcza.

Zdaniem organizatorów konkurs jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej.